Ştiri:
Trimite:
Intră în cont:

Username:
Parola:
Tine-ma minte
Creează cont      Ai uitat parola?
 
Cele mai recente

Monogatari Ep. 9
Kantai Collection: KanColle Ep. 10
Madlax Ep. 2
Monogatari Ep. 8
Death Parade Ep. 12 [Final]
Fate-stay night: Unlimited Blade Works Ep. 4
Fate - kaleid liner Prisma Illya Ep. 5
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Ep. 24 [Final]
Sakura Taisen Ep. 17-25 [Final]
Uta no Prince-sama 2 Ep. 2

Click aici pentru a urmări oricare din aceste serii.
 
Top cei mai votaţi de astăzi

NumeVoturi
1.JillMcGee4
2.Sieg2
3.Clarys1
4.Caroline1
5.Sasuke1
6.vali1
7.Minato161
8.Escu1
9.nume1
10.KurosakyNaruto1
Top comentarii date astăzi

NumeComentarii
1.sp00k153
2.dyabolyck2
3.LuciferTDA1
4.Cosmin1
5.andrei1
6.MiHaY1
7.mad1
8.tidehyon1
9.eVoL691
10.Geany971
Top cele mai votate comentarii astăzi

NumeVoturiLink
1.nume1240338
2.Lukka1249540
3.Sasuke1170765
4.JillMcGee1248922
5.KurosakyNaruto1242976
6.JillMcGee1249409
7.Sieg1156380
8.Clarys1249895
9.Minato161148919
10.Reys1156539
Câştigătorii de ieri

Cel mai dezvoltat comentariu al zilei
sp00k15

Cele mai multe comentarii ale zilei
Touka-chan

Cel mai votat comentariu al zilei
Clarys

Cel mai votat utilizator al zilei
JillMcGee

 
Avertisment [click]
Când apare Naruto în română? [click]
 
Membri activi:
diamanT, stefrman22, tidehyon, jock3rss, Alex32, Mire, fnf007, costel, Hiuma, AnnOnnYmX, Andreea10743, Ixsd, Rica, simonamonica, Adyursu89, w1nner1998, Axus, ssrandomname, george0237, predyalex66, AnaMei, NaraJiraia, Lukka, SebiAmuza, DanyXD, penraok2, yon, Extrem89, Anne-sama, Gajeel, korinna06, DeathLove, JillMcGee, gigig, Shucaku, sp00k15, Ari, Catalynutu, kuronokei95, HinVampire
Total activi: 40
 
Legal Disclaimer

Soul Eater

-download-




Episodul 51 - Megaupload

Episodul 50 - Megaupload

Episodul 49 - Megaupload

Episodul 48 - Megaupload

Episodul 47 - Megaupload

Episodul 46 - Megaupload

Episodul 45 - Megaupload

Episodul 44 - Megaupload

Episodul 43 - Megaupload

Episodul 42 - Megaupload

Episodul 41 - Megaupload

Episodul 40 - Megaupload

Episodul 39 - Megaupload

Episodul 38 - Megaupload

Episodul 37 - Megaupload

Episodul 36 - Megaupload

Episodul 35 - Megaupload

Episodul 34 - Megaupload

Episodul 33 - Megaupload

Episodul 32 - Megaupload

Episodul 31 - Megaupload

Episodul 30 - Megaupload

Episodul 29 - Megaupload

Episodul 28 - Megaupload

Episodul 27 - Megaupload

Episodul 26 - Megaupload

Episodul 25 - Megaupload

Episodul 24 - Megaupload

Episodul 23 - Megaupload

Episodul 22 - Megaupload

Episodul 21 - Megaupload

Episodul 20 - Megaupload

Episodul 19 - Megaupload

Episodul 18 - Megaupload

Episodul 17 - Megaupload

Episodul 16 - Megaupload

Episodul 15 - Megaupload

Episodul 14 - Megaupload

Episodul 13 - Megaupload

Episodul 12 - Megaupload

Episodul 11 - Megaupload

Episodul 10 - Megaupload

Episodul 9 - Megaupload

Episodul 8 - Megaupload

Episodul 7 - Megaupload

Episodul 6 - Megaupload

Episodul 5 - Megaupload

Episodul 4 - Megaupload

Episodul 3 - Megaupload

Episodul 2 - Megaupload

Episodul 1 - Megaupload




 
 
Hei. Lasă şi tu un comentariu:

Intră în cont... sau
Nume: E-mail:







NU scrieţi in comentarii ce se întâmplă în episoadele viitoare.
Lăsaţi-i pe ceilalţi să decidă singuri dacă vor sau nu să afle.


Seriile în desfăşurare
Donaţii
Premianţii lunii
Vrei să ajuţi?
Facebook
 

Alte linkuri

 

Parteneri

Contact pentru link exchange
Page generated in 0,00564 seconds.