Ştiri:
Trimite:
Intră în cont:

Username:
Parola:
Tine-ma minte
Creează cont      Ai uitat parola?
 
Cele mai recente

Kantai Collection: KanColle Ep. 10
Madlax Ep. 2
Monogatari Ep. 8
Death Parade Ep. 12 [Final]
Fate-stay night: Unlimited Blade Works Ep. 4
Fate - kaleid liner Prisma Illya Ep. 5
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Ep. 24 [Final]
Sakura Taisen Ep. 17-25 [Final]
Uta no Prince-sama 2 Ep. 2
One Outs Ep. 2

Click aici pentru a urmări oricare din aceste serii.
 
Top cei mai votaţi de astăzi

NumeVoturi
1.JillMcGee2
2.Sieg2
3.Caroline1
4.Minato161
5.nume1
6.Reys1
Top comentarii date astăzi

NumeComentarii
1.dyabolyck2
2.LuciferTDA1
3.sp00k151
4.andrei1
5.MiHaY1
6.mad1
7.eVoL691
8.DaDoiCaini1
9.CatalinRL1
10.Sansen1
Top cele mai votate comentarii astăzi

NumeVoturiLink
1.nume1240338
2.JillMcGee1248922
3.JillMcGee1249409
4.Sieg1156380
5.Minato161148919
6.Reys1156539
7.Sieg1238903
8.Caroline1238963
Câştigătorii de ieri

Cel mai dezvoltat comentariu al zilei
sp00k15

Cele mai multe comentarii ale zilei
Touka-chan

Cel mai votat comentariu al zilei
Clarys

Cel mai votat utilizator al zilei
JillMcGee

 
Avertisment [click]
Când apare Naruto în română? [click]
 
Membri activi:
Dany99, catacata17, Extrem89, tidehyon, w1nner1998, Hiuma, Crusade, MooM, AlexanderK, Alamic, Lari, DenyDeen12, Cyclops, ionutzzz, alex7646, Ari, DeathSummer, vladshadowking, Raven, Shucaku, ZeRoxy, ramon132, Danku, jock3rss, Gajeel, Mexicanu, Sabina23, brindusanmarian, ckostyn, Ralu15, Clarys, DanyXD, Alex32, marwsoyul98, Nicusor94, SuMReD
Total activi: 36
 
Legal Disclaimer

Naruto Shippuden Ep.256




Download: [click]    Traducere: Bogdanovix

Mulţumeşte pentru episod!
Serii asemănătoare
Nu merge episodul?

 
 
Hei. Lasă şi tu un comentariu:

Intră în cont... sau
Nume: E-mail:







NU scrieţi in comentarii ce se întâmplă în episoadele viitoare.
Lăsaţi-i pe ceilalţi să decidă singuri dacă vor sau nu să afle.


Seriile în desfăşurare
Donaţii
Premianţii lunii
Vrei să ajuţi?
Facebook
 

Alte linkuri

 

Parteneri

Contact pentru link exchange
Page generated in 0,00581 seconds.